Lütfen Bekleyiniz, yükleniyor...

 

Çelik Konstrüksiyon Depo Yapımı

Çelik Konstrüksiyon Depo Yapımı

Feka Çelik Konstrüksiyon uygulama alanlarımız içerisinde yer alan depo ve üretim tesisleri de yer almaktadır. Çalışma alanı olmaları nedeni ile geniş açıklıklar bulundurması kaçınılmaz olan depo ve üretim tesisleri çelik konstrüksiyon uygulamaları sayesinde bu ihtiyacına karşılık bulabilmektedir.Betonarme yapılara göre daha esnek ve dayanıklı olan çelik konstrüksiyon yapılarda geniş açıklıklar yapının statiğine uygun bir biçimde uygulanmakta ve rahat çalışma alanları ortaya çıkarılmaktadır.

Çelik Depo Avantajları

  • Çelik depolar depreme dayanıklılığı esneklik oranı ve kurulum kolaylığı ile yatırımcısına her daim kazandıran bir yapı sistemi olmuştur.
  • Çelik Depolar yüksek mukavemetli olduğundan uzun ömürlüdür. Buna bağlı olarak çelik konstrüksiyon yapıların   ağırlıkları betonarme yapılara göre çok daha düşüktür. Çelik yapıların betonarme yapılara göre maruz kaldığı deprem kuvveti de ağırlığı oranında düşmektedir.
  • Çelik Depo , Betonarme yapılara göre çok daha esnektir.
  • Mimari , Statik , Mekanik ve Elektrik projelerinin çözümleri açısından kolaylık ve esneklik sağlar.
  • Mimari yapısı itibari ile büyük açıklıkların olduğu sistemlerde diğer yapı malzemeleri ile geçilemeyen mesafeler çelik yapılarda rahatlıkla geçilebilmektedir.
  • Zaman içinde doğacak ihtiyaçlar neticesinde uygulamak istediğiniz eklentiler ve bölümler çelik yapılarda çok daha kolay yapılabilmektedir.
  • Çelik depolar çelik imalata sahip olması nedeni ile diğer yapı malzemelerine göre yüksek oranda geri dönüştürülebilir malzemedir.
Feka Grup Ltd ŞtiMerkez Ofis
Eğitim Mahallesi Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:79 Kadıköy / İstanbul
LokasyonLokasyon
https://www.fekacelik.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map-1.png
Feka GrupSosyal Ağ
Sosyal Medyadan Bizi Takip Edebilirsiniz

Feka Çelik Bir Feka Grup İştirakidir.

copright 2019 Render Atölyesi

WhatsApp WhatsApp Destek