Lütfen Bekleyiniz, yükleniyor...

 

İMALAT

KALİTELİ ÜRÜN TEMİNİ

KALİTELİ ÜRÜN TEMİNİ

elik yapı malzemelerinin tedarik aşaması imalat sürecinin başlangıcını oluşturmaktadır.
Ulusal ve Uluslararası standartlara uygun kalitede Çelik tedariği ile başlayan süreç çeliğin imalat bölümümüzde yapı projesine uygun bir şekilde işlenmesi ile devam etmektedir.Çelik konstrüksiyon sektörünün en önemli aşamalarından biri olan ürün tedariğinde en hassas olduğumuz konu ürün kalitesidir.Birinci kalite ürün kullanmamızdaki en önemli neden kaliteli hizmete ve müşteri memnuniyetine değer verişimizdir.

ÜRÜNÜN İŞLENMESİ

ÜRÜNÜN İŞLENMESİ

Çelik tedariği ile başlayan imalat sürecimiz çeliğin imalat bölümümüzde yapı projesine uygun bir şekilde işlenmesi ile devam etmektedir.Bu bölümde çeliğin kalite kontrol sonrası montaja hazırlandığını söyleyebilir.Projesine uygun ölçülendirilmesi yapılan çelik profillerin , montajı demonte yani vidalı sistem ile sökülüp takılabilir şekilde yapılacak ise vida ve bağlantı yerleri hazırlanır. Ölçülendirme ve bağlantı yerleri hazırlanan çelik kalite kontrol bölümüne teslim edilerek gerekli kontrollerinin yapılması sağlanır.

KALİTE  KONTROL

KALİTE  KONTROL

İmalat sürecinin son aşaması olan kalite kontrol bölümünde  ölçülendirmesi yapılan,bağlantı yerleri hazırlanan çelik profillerin montaj yerinde bir hataya mahal vermemek için tek tek kontrolleri yapılmaktadır. Kontrol işlemleri bittikten sonra imalat aşamasını tamamlamış oluyor ve montaj hazırlıklarına başlıyoruz.

Feka Grup Ltd ŞtiMerkez Ofis
Eğitim Mahallesi Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:79 Kadıköy / İstanbul
LokasyonLokasyon
https://www.fekacelik.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map-1.png
Feka GrupSosyal Ağ
Sosyal Medyadan Bizi Takip Edebilirsiniz

Feka Çelik Bir Feka Grup İştirakidir.

copright 2019 Render Atölyesi

WhatsApp WhatsApp Destek