Lütfen Bekleyiniz, yükleniyor...

 

Çelik Konstrüksiyon Fabrika Yapımı

Çelik Konstrüksiyon Fabrika Yapımı

Çelik Konstrüksiyon Fabrika ,  Sanayii ve Endüstriyel yapılar  enine , boyuna ve yüksekliğine büyük oranlı açıklıklar gerektirmektedir. Bu ihtiyaçlarınız karşısında Feka Çelik Yapı devreye girerek siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu betonarme ile gerçekleştiremediği büyük açıklıkları çelik konstrüksiyon ile gerçekleştiriyoruz. Anahtar teslim hizmet sunuyoruz. Mimari tasarımları gereği büyük açıklıklar gerektiren yapılarınızda da Feka Çelik ailesi olarak devreye giriyoruz.

Çelik yapılar; taşıyıcı sistemleri çelik plaka ve çelik profillerden oluşan, özellikle deprem riski taşıyan coğrafi bölgeler de daha yoğun olarak tercih edilmektedir. Endüstriyel yapı, depo, antrepo, fabrika binası, sanayi tesisi, çok katlı yapılar, iş ve alışveriş merkezleri, otel, köprü ve stadyum ve benzeri gibi yapıların inşaatında kullanılabilen sağlam ve depreme dayanıklı yapı sistemleridir.

Çelik Fabrikalar betonarme fabrikalara göre çok daha kullanışlıdır. Betonarme yapılarda geçilmesi imkansız olan büyük açıklıklar çelik fabrikalarda kolaylıkla yapılır rahat çalışma alanları çıkar.

Çelik Yapıların Avantajları

  • Çelik yapılar depreme dayanıklılığı esneklik oranı ve kurulum kolaylığı ile yatırımcısına her daim kazandıran bir yapı sistemi olmuştur.
  • Çelik Fabrikalar yüksek mukavemetli olduğundan uzun ömürlüdür. Buna bağlı olarak çelik konstrüksiyon yapıların   ağırlıkları betonarme yapılara göre çok daha düşüktür. Çelik yapıların betonarme yapılara göre maruz kaldığı deprem kuvveti de ağırlığı oranında düşmektedir.
  • Çelik Yapılar , Betonarme yapılara göre çok daha esnektir.
  • Mimari , Statik , Mekanik ve Elektrik projelerinin çözümleri açısından kolaylık ve esneklik sağlar.
  • Mimari yapısı itibari ile büyük açıklıkların olduğu sistemlerde diğer yapı malzemeleri ile geçilemeyen mesafeler çelik yapılarda rahatlıkla geçilebilmektedir.
  • Zaman içinde doğacak ihtiyaçlar neticesinde uygulamak istediğiniz eklentiler ve bölümler çelik yapılarda çok daha kolay yapılabilmektedir.
  • Çelik yapılar  diğer yapı malzemelerine göre yüksek oranda geri dönüştürülebilir malzemedir.
Feka Grup Ltd ŞtiMerkez Ofis
Eğitim Mahallesi Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:79 Kadıköy / İstanbul
LokasyonLokasyon
https://www.fekacelik.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map-1.png
Feka GrupSosyal Ağ
Sosyal Medyadan Bizi Takip Edebilirsiniz

Feka Çelik Bir Feka Grup İştirakidir.

copright 2019 Render Atölyesi

WhatsApp WhatsApp Destek